Skip to main content

Ja za seba môžem s istotou potvrdiť, že my ženy a hlavne matky si ich zaslúžime. Nezabúdajme aj na našich partnerov či manželov a v mojom prípade aj synov. Môžeme si spolu dopriať relax, nechať sa hýčkať a spraviť si tak spoločný „beauty day“.

Hoci pleťové masky nepoužívame každý deň, sú dôležité pre našu pleť. Či ju máme dehydrovanú, citlivú, suchú, alebo problematickú, je dôležité vybrať si tú správnu masku. Existuje množstvo rôznych druhov a zložení. Ja a moje zákazníčky preferujeme masky Annemarie Börlind.

Na výber máme 5 druhov pleťových masiek Annemarie Börlind

Pre citlivú pleť so sklonmi k začervenaniu a podráždeniu je určená nezmývateľná SENZITÍVNA KRÉMOVÁ MASKA.

Pre suchú pleť so sklonom k tvorbe vrások v dôsledku dehydratácie je určená zmývateľná HYDROGÉLOVÁ MASKA.

Pre zmiešanú pleť s pórmi a sklonmi k vzniku vyrážok a mastenia je určená krémová ČIERNA MASKA 2 v 1

Pre náročnú zrelšiu pleť, ktorá stratila pružnosť a má sklony k tvorbe línií a vrások je určená nezmývateľná ANTI-AGING KRÉMOVÁ MASKA.

Pre unavenú a mdlú pleť, ktorá potrebuje ochranu, viac energie a vitality je určená krémová zmývateľná VITAMÍNOVÁ DUO MASKA.

Ja osobne používam krémové masky ANTI-AGINGSENZITÍVNU.

A ako postupovať pri ich používaní?

Masku aplikujeme štetcom alebo rukami na tvár, krk a nezabúdame aj na dekolt. Stačí iba tenká vrstva, ale vždy na vyčistenú pleť. Ak ide o zmývateľnú masku, necháme ju pôsobiť 10-15 minút. Tie masky, ktoré sa nezmývajú, môžeme nechať pôsobiť celú noc a ráno sa zobudíme s nádhernou žiarivou pleťou. Masku používame raz až dvakrát za týždeň, alebo podľa stavu pleti.

Takto si môže dopriať relax celá rodina!

 

Vaša kozmetička Veronika