Skip to main content
Kozmetika

Prečo odporúčam používať kozmetiku od Annemarie Börlind?

By 15. januára 202119 júla, 2021No Comments

Za moje pôsobenie v kozmetickej praxi trvajúce už 20 rokov som používala rôzne kozmetické produkty, ale vždy som sa snažila, aby vybraná kozmetika bola „zdravá“. A práve Annemarie Börlind je pre mňa dielom zdravej kozmetiky.

Už pri prvej skúsenosti s touto značkou som bola nadšená.

Začalo sa to menším školením v Bratislave a následne som si všetko naštudovala vďaka množstvu materiálu a vzorkám. Neskôr nás pani Henrieta Martinková pozvala na školenie do Tatier. Sprvu som si myslela, že mám už dostatok vedomostí, ale ako sa ukázalo, absolvovala som najobohacujúcejšie školenie v živote. A to nielen preto, že sa odohralo v krásnom prostredí Tatier, ale preto, že tím Annemarie Börlind a pani Martinková sú neskutočnými profesionálmi, povedala by som až chodiacimi encyklopédiami byliniek. Naučila som sa neskutočne veľa, za čo som im veľmi vďačná.

Annemarie Börlind je účinná prírodná kozmetika budúcnosti.

Kráča ruka v ruke s úctou voči človeku a prírode. Od založenia firmy v roku 1959 je charakteristickým znakom firemného imidžu vedecký priekopnícky duch a rešpektovanie životných hodnôt. Kozmetika Annemarie Börlind s exkluzívnymi prísadami z Čierneho lesa dokazuje, že príroda a inovácie nie sú v protiklade, ale tvoria optimálny základ modernej a účinnej prírodnej kozmetiky.

Dôkazom sú účinné prírodné látky ako rastlinný kaviár, kmeňové bunky Schwarzwaldskej ruže, prebiotický a probiotický účinný komplex, botanická kyselina hyaluronová, Zanthalene či ovocné zložky. Kozmetika je cenovo prístupná, príjemne vonia a nie je testovaná na zvieratách.

Ja sama ju používam aj doma

Medzi moje obľúbené produkty patrí denný, nočný, ale aj očný krém z rady LL Regeneration. Nezabúdam ani na sérum, ktoré sa aplikuje pod krém. V lete volím Hydro Booster a počas zimných mesiacov Vitamin Energizer. Dvakrát za týždeň používam Effekt-Peeling a raz týždenne striedam hydratačnú alebo antiagingovú masku. Uvedomujem si, aké dôležité je starať sa o svoju pleť. Aj zakladateľka spoločnosti Annemarie Lindner to dobre vedela a jej slogan hovorí za všetko: „To, čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár.“

Tak sa toho držme.

Vaša kozmetička Veronika