Skip to main content

Aký je tvoj ranný rituál, kým odídeš z domu?

Samozrejme sa po prebudení idem napiť čistej vody na hydratáciu. Odkedy to robím, vidím aj na mojej pokožke, že už nie je taká suchá ako bývala. Ďalej spravím svoj ranný rituál v kúpeľni. Čistiacim gélom značky Annemarie Börlind, ktorý mam práve od vás, si vyčistím pleť a následne za tým si dám denný krém. Môžem len pochváliť túto kozmetiku, lebo som mala problémy s pleťou a odkedy sa o ňu takto starám a chodím na čistenia, tak sa to nedá porovnať. Ďalej si zacvičím ak stihnem a odchádzam.

Venuješ viac času starostlivosti o svoje vlasy, alebo o svoju pleť?

Starostlivosť o vlasy som dosť zanedbávala a venovala sa hlavne pleti, ale odkedy mi bolo v salóne všetko vysvetlené a povedané, čo mam robiť na regeneráciu vlasov tak sa toho držím a pred každou tepelnou úpravou vlasov si dávam aj ochranný sprej a takisto som veľmi spokojná s výsledkami, pretože je vidieť značný rozdiel.

Veľa rokov si aktívne športovala a súťažila. Ktorý typ cvičenia ti najviac vyhovuje v súčasnosti, náročnejšie druhy športu, alebo skôr tie relaxačné ako joga a podobne?

Áno to je pravda a aj mi to ostalo. Určite mi viac sedia výbušnejšie športy. Odmalička som robila atletiku- šprinty a viacboj takže mne klasické cvičenia nestačia už som si zvykla na poriadne tréningy. Ja som taký hyperaktívnejší človek a potrebujem vybiť zo seba energiu. Veľmi rada si zájdem na box alebo sa idem vybehať von alebo do fitnescentra, kde radšej trénujem s činkami:)

Prezradíš nám, ktoré služby v Bebe hair využívaš najčastejšie a prečo?

Ja si neviem vynachváliť personál aký tam je. Vždy k vám vstupujem s úsmevom na tvári lebo viem, že ma čakajú vlasy, kde si dobre pokecáme ale hlavne mi všetko podrobne vysvetlia a poradia. Vidno, že ich naozaj zaujímate a chcú vám pomôcť. Ja som mala veľmi zničené vlasy a zverila som sa do rúk Janke, ktorej som dala voľnú ruku. Vlasy mám zdravé, vyživené, podstrihnuté, veľmi sa z toho teším!

Takisto manikúra. Ja mám obľúbenú manikérku Ľubku a každú návštevu sa poriadne nasmejeme a vždy jej nechám voľnú ruku. Najlepšie vie čo sa mi hodí a vždy mi poradí, vyberie farbu a odchádzam vždy nesmierne spokojná.

Máš už od nás nejaký obľúbený produkt, ktorý si doteraz nepoznala, ale teraz už  bez neho nevieš existovať?

Samozrejme! Ako som spomínala ochranný sprej na vlasy pred tepelnou úpravou. Tak som si naň zvykla, že už bez toho si neviem ani vlasy vyfénovať.

Kam sa chystáš počas leta? Staráš sa nejako špeciálne o svoje vlasy počas letnej dovolenky?

Chystáme sa s priateľom na Tenerife a už nenechám moje vlasy zájsť do stavu, keď som mala úplne vysušené z dovolenky a od mora. Určite si zoberiem olejčeky a spreje na vlasy, aby som ich udržala v takej kvalite akej teraz sú. Hlavne im doprajem oddych a nebudem ich zbytočne namáhať žehličkou.

Záverečná otázka. Čo by si odporučila všetkým mladým dievčatám, ale aj ženám, ako by sa mali starať o svoje zdravie, či už sa jedná o mentálne zdravie, alebo o vonkajšiu krásu? Ako nepodľahnúť tlaku sociálnych sietí a byť so sebou spokojní?

Hlavne sa netreba porovnávať! To je taký základ. Sociálne siete sú plné nereálnych fotiek a málo vecí je tam pravdivých. Tak by som sa zamerala určite hlavne na seba. Základ je strava, dostatok vody, cvičenie, ktoré z tela vylučuje endorfíny, takže sa zaručene cíti človek lepšie. Ďalej odporúčam určite aspoň raz do týždňa nejaký “me time” oddych sama so sebou. Treba sa odvďačiť za celý týždeň v práci. Nejaká maska, kúpeľ a vínko predsa nikdy nikoho nezabilo.

Ja preferujem aj prechádzky, kde si pretriedim myšlienky a mam čistú hlavu. Hneď sa lepšie cítim a aj sa mi lepšie zaspáva.