Skip to main content
0

Prezradíte nám, ako sa staráte o Vašu pleť a vlasy?

Starostlivosť o moju pleť a vlasy by som zhrnula v podstate do dvoch bodov.
Tým prvým sú kvalitné produkty a tým druhým sú odborníci. O svoju pleť sa starám, venujem jej dostatok pozornosti. Kupujem si kvalitné produkty, ktoré používam na dennej báze. Ráno aj večer svoju pleť masírujem pri aplikácii produktov. Aspoň raz do mesiaca jej doprajem ošetrenie v salóne. Navštevujem Bebe hair, kde som nesmierne spokojná. Nájdem tam všetko čo potrebujem. Príjemné prostredie, odbornú starostlivosť a kvalitné produkty.
Čo sa týka vlasov, tam by som mohla zopakovať presne to isté čo sa týka pleti. Doma používam vlasové produkty, ktoré sú určené pre môj typ vlasov, či sú to šampóny alebo produkty na vlasový styling. Nikdy si sama doma vlasy nefarbím, vždy to nechám na odborníkov. Keď potrebujem pekný účes, v Bebe hair vždy vymyslia niečo moderné, praktické a šik.

A čo pohyb, koľkokrát do týždňa sa venujete nejakej fyzickej aktivite?

Na poslednom zájazde s našou komédiou Klimaktérium sme merali koľko krokov spravíme na javisku počas predstavenia. Bolo to neuveriteľných 10 000 krokov. Takže čo sa týka mojej fyzickej aktivity, rada sa prechádzam, najradšej na javisku, ale denne si doprajem minimálne 40 min. prechádzky na čerstvom vzduchu. Kam sa dá, idem pešo, snažím sa nepoužívať výťah. A pravidelne sa venujem jóge, strečingu a posilňovaniu.

Ktoré služby najradšej využívate v Bebe hair a prečo?

Najradšej ku vám chodím na manikúru a pedikúru, pretože upravené nechty sú pre mňa podstatné. Manikúra, ktorú mi urobia vaše dievčatá mi vždy vydrží dva až 3 týždne, takže sa cítim celý čas upravená.
Raz do mesiaca sa snažím nájsť si čas aj na kozmetiku, pretože si tam vždy fantasticky oddýchnem. Odchádzam zrelaxovaná a moja pokožka dostane to, čo potrebuje.
Keď sa chystám na nejakú spoločenskú akciu, vlasový styling od vašich hairstylistov je vždy Top.

Máte nejaký obľúbený produkt z našej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind, na ktorý nedáte dopustiť a bez ktorého si už neviete predstaviť deň?

Skôr noc. Mám veľmi rada váš nočný krém.

Ako si predstavujete Váš ideálny deň?

Ráno vstanem, prečítam si trochu z knihy, ktorú mám rozčítanú, idem na hodinu von na prechádzku, potom si dám doma strečing a dobré raňajky. Pracujem na počítači celé doobedie, potom idem po dcéru do školy, dáme si spolu dobrý obed, porozprávame sa a doprajeme si dievčenský čas. Ísť spolu na kozmetiku a manikúru je obľúbená činnosť nás oboch. Potom by sme sa stretli s našimi kamarátkami, dali by sme si spolu ľahkú večeru a išli do kina alebo do divadla. A potom domov spať.

Ste aktívna žena, ktorá má veľmi veľa aktivít. Viete si nájsť čas aj sama pre seba a na ničnerobenie?

Áno, musím sa na to sústrediť, a vyhradiť si čas na to, aby som skutočne oddychovala. Podčiarkujem, skutočne oddychovala. Ale ja to dokážem. Ja viem len tak sedieť na terase a pozerať sa ako vietor hýbe lístkami na strome.

Máte nejaký cestovateľský sen, ktorý ste si ešte nesplnili?

Chcela by som navštíviť ostrov Bali.

A na záver, čo by ste odporúčali ženám, ako by sa mali o seba starať aby zostali prirodzené, krásne a zároveň ženské?

Odporúčala by som im aby nezabúdali na seba. Aby v každodennom zhone, medzi pracovnými a rodinnými povinnosťami, nezabúdali na to, že sú pre seba ony samé tým najdôležitejším človekom v živote. Aby sa o seba starali s láskou, aby samé so sebou vo svojich hlavách hovorili pekne. Aby sa nekritizovali, aby videli svoju krásu a šikovnosť, aby sa nenaháňali. Aby sa mali rady. ❤️