NATUCOLAGEN

LIFTINGUJE. VYHLADZUJE. SPEVŇUJE.

Vhodné pre:všetky typy pleti od 30 rokov.

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, NatuKolagen Boost, masáž tváre, krku a dekoltu, maska podľa typu pleti, Natukolagen krém.

Doprajte si bohatú starostlivosť o pleť prostredníctvom prírodného kolagénu NatuKolagen. Je obzvlášť výnimočný vďaka vegánskemu kolagénu, získaného priamo z prírody – z kukuričných, sójových a pšeničných bielkovín v kombinácii s proteínom z lupiny bielej.

Starostlivo vyberané aktívne ingrediencie v bio kvalite posilňujú štruktúru pokožky, zvyšujú jej pružnosť, poskytujú pleti vypnutie, spevnenie a jemnosť. Stimuluje vlastnú tvorbu kolagénu v koži a vyhladzuje vrásky, pričom sa zvyšuje hustota pokožky a posilňuje sa jej podporné tkanivo.

Cena

Kolagénové ošetrenie tváre, krku a dekoltu (90 min.)

89 €

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, NatuKolagen Boost, masáž tváre, krku a dekoltu, maska podľa typu pleti, Natukolagen krém. Doprajte si bohatú starostlivosť o pleť prostredníctvom prírodného kolagénu NatuKolagen. Je obzvlášť výnimočný vďaka vegánskemu kolagénu, získaného priamo z prírody – z kukuričných, sójových a pšeničných bielkovín v kombinácii s proteínom z lupiny bielej. Starostlivo vyberané aktívne ingrediencie v bio kvalite posilňujú štruktúru pokožky, zvyšujú jej pružnosť, poskytujú pleti vypnutie, spevnenie a jemnosť. Stimuluje vlastnú tvorbu kolagénu v koži a vyhladzuje vrásky, pričom sa zvyšuje hustota pokožky a posilňuje sa jej podporné tkanivo.