To, čo nemôžem zjesť, si nedám na tvár.

Ošetrenia Annemarie Börlind

Novinkou v našej ponuke sú kozmetické procedúry s využitím exkluzívnej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind, ktorá je vyrábaná zo surovín z certifikovaného organického poľnohospodárstva alebo z voľnej prírody. Výnimočne kvalitné produkty čisto rastlinného pôvodu neobsahujú žiadne škodlivé látky, chlór, ropné deriváty, ani silikóny.

100 % prírodná kozmetika

Certifikát ECO control

Pre každý typ pleti

Rastlinné ingrediencie

MULTI-REGENERATION (masáž cca 90 min – 120 min)

99 €

Vhodné pre: suchú, zrelú ochabnutú pleť s vráskami. Prémiová anti-aging starostlivosť. Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, liftingová pleťová masáž a masáž krku a dekoltu, bioliftingová modelačná maska, biolifting sérum, biolifting krém. Prémiové ošetrenie s obsahom Biolifting komplexu, najvzácnejšími ingredienciami z prírody ako sú biela hľuzovka, botanická kyselina hyalurónová a hodnotné vitamíny aktivujú prirodzený regeneračný proces pleti, vitalizujú metabolizmus a zvyšujú vlhkosť pleti. Stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu a redukujú vrásky na dlhodobo. Biolifting komplex sa podieľa na žiarivom a viditeľne liftingovom účinku, ktorý spevňuje a vyhladzuje pleť okamžite. Výsledkom je žiarivá pleť, viditeľný liftingový účinok, okamžite spevnená a vyhladená pleť.

HYDRO-ACTIVE (masáž cca 75 – 90 min)

79 €

Vhodné pre: suchú, dehydrovanú pleť. Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, hydratačný koncentrát, vyhladzujúca pleťová masáž s hyalurónovým masážnym krémom, hyalurónová maska, krém. Pri ošetrení sa v pleti viaže obrovské množstvo vlhkosti a zvlhčuje pokožku zvnútra von, vyplňuje vrásky, chráni proti strate vlhkosti, redukuje produkciu mazu a zjemňuje póry. Výsledný efekt je dokonale hydratovaná pleť, ktorá je zásobená hydratáciou na dlhú dobu, vrásky sú vyplnené.

SENSITIVE (cca 75 – 90 min)

79 €

Vhodné pre: citlivú, jemnú a oslabenú pleť všetkých vekových kategórií. Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, pleťová masáž, masáž krku a dekoltu, maska, krém. Ukľudňujúce a posilňujúce ošetrenie stimuluje prirodzenú obranyschopnosť pleti a stabilizuje rovnováhu pokožky. Neobsahuje vône, farbivá ani konzervačné látky. Upokojuje, posilňuje + hydratuje a chráni. Výsledný efekt je ukľudnená, dokonale hydratovaná pleť, citlivosť je zredukovaná, obranyschopnosť pleti vybudovaná.

VITALITY (masáž cca 75 – 90 min)

79 €

Vhodné pre: suchú, dehydrovanú pleť, ktorá vyžaduje regeneráciu a hydratáciu. Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, pleťová masáž, masáž krku a dekoltu, maska, sérum, krém. Regeneračné ošetrenie podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, poskytuje pleti viditeľnú sviežosť a jemnosť. Podporuje obnovu buniek, spomaľuje starnutie, zlepšuje odolnosť a ochranný mechanizmus pleti, účinne hydratuje pleť a vyhladzuje vrásky. Výsledný efekt je žiarivá, pevnejšia a svieža pleť, je dokonale zregenerovaná, hydratovaná a vrásky sú vyhladené.

REGENERATION (masáž cca 75 – 90 min)

79 €

Vhodné pre: suchú, zrelú ochabnutú pleť s vráskami. Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, pleťová masáž a vyhladzujúca „pressure point“ masáž, masáž krku a dekoltu, maska z morských rias, koncentráty, pleťový krém. Liftingové a spevňujúce ošetrenie zlepšuje elasticitu pleti a spevňuje pokožku. Chráni pleť pred stratou vlhkosti, hydratuje do hĺbky, redukuje tvorbu vrások a zabraňuje starnutiu pleti. Podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien. Výsledkom je žiarivá, spevnená a vyhladená pleť bez vrások.

Kompletné ošetrenie pleti (90 – 120 min)

89 €

Povrchové čistenie, peeling, hĺbkové čistenie, maska, masáž, maska. Kompletná strarostlivosť v jednom ošetrení. Pleť prejde očistou v podobe hĺbkového ošetrenia zakončeným maskou a následne ju rozmaznáme masážou a maskou podľa potreby pleti.

Hĺbkové čistenie pleti

69 €

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, hĺbkové čistenie, sťahujúca maska, krém podľa potreby pleti.

+ sérum podľa potreby pleti

15 €

Gold vegánska prírodná liftingová kúra (90 min)

109 €

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, zlatá kapsula NARA, masáž tváre, krku a dekoltu, bioliftingová modelačná maska, biolifting sérum, biolifting krém. Exkluzívny Biolifting komplex sa podieľa na žiarivom a viditeľne liftingovom účinku, ktorý spevňuje a vyhladzuje pleť okamžite. Ošetrenie obsahuje vzácnu formuláciu exkluzívneho oleja Nara, ako aj organického inkového, omega a organického jojobového oleja, ktorý dodáva pokožke vitálny jas, zachováva vlhkosť pokožky a posilňuje prirodzenú kožnú bariéru. Extrakt z Paracress stimuluje biomechanické funkcie pokožky, tak, že sa uvoľňuje a vrásky na tvári, krku a dekolte sa prirodzene redukujú. Ľahká textúra sa rýchlo vstrebáva a zaisťuje intenzívne hodvábny zážitok. Výsledkom je žiarivá pleť, viditeľný liftingový účinok, okamžite spevnená a vyhladená pleť.

Kolagénové ošetrenie tváre, krku a dekoltu (90 min.)

89 €

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, NatuKolagen Boost, masáž tváre, krku a dekoltu, maska podľa typu pleti, Natukolagen krém. Doprajte si bohatú starostlivosť o pleť prostredníctvom prírodného kolagénu NatuKolagen. Je obzvlášť výnimočný vďaka vegánskemu kolagénu, získaného priamo z prírody – z kukuričných, sójových a pšeničných bielkovín v kombinácii s proteínom z lupiny bielej. Starostlivo vyberané aktívne ingrediencie v bio kvalite posilňujú štruktúru pokožky, zvyšujú jej pružnosť, poskytujú pleti vypnutie, spevnenie a jemnosť. Stimuluje vlastnú tvorbu kolagénu v koži a vyhladzuje vrásky, pričom sa zvyšuje hustota pokožky a posilňuje sa jej podporné tkanivo.

Exkluzívne rose gold ošetrenie na očné okolie spojené s mikromasážou očného okolia (45 – 60 min.)

59 €

Luxusná, chladivá, hydrogélová maska okamžite hydratuje a revitalizuje pleť. Je naplnená účinným sérom, ktoré zanechá vašu pokožku spevnenú a rozžiarenú. Bunková kultúra zo semien granátového jablka pomáha redukovať sfarbenie, rozjasňuje pokožku a vytvára mladistvejší vzhľad. Osviežujúca maska zaistí, že vašej pleti zostane mladistvý lesk a prirodzený jas pleti pomocou komplexu aminokyselín, peptidov a proteínov. Exkluzívne rose gold ošetrenie obsahuje veľmi účinnú mikromasáž očného okolia, ampulku zvolenú podľa potreby pokožky, aplikáciu exkluzívnej masky rose gold, farbenie mihalníc alebo úprava a farbenie obočia.

*Akékoľvek kozmetické ošetrenie + Exkluzívne rose gold ošetrenie na očné okolie spojené s mikromasážou očného okolia

+ 29 €

Účinne kozmetické ošetrenie podľa vášho výberu alebo potreby pleti spojené s kompletným exkluzívnym rose gold ošetrením na očné okolie.

OxyGeneo okysličenie pleti (tvár)

59 €

1. exfoliácia vonkajšej vrstvy kože, 2. infúzia základných revitalizačných živín, 3. okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra, 4. maska podľa potreby pleti. Okysličenie a vypnutie pleti, regenerácia, vyhladenie jemných vrások, zlepšenie textúry pokožky, eliminovanie pigmentových škvŕn.

OxyGeneo komplet (tvár, krk, dekolt, ruky)

79 €

1. exfoliácia vonkajšej vrstvy kože, 2. infúzia základných revitalizačných živín, 3. okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra. Okysličenie a vypnutie pleti, regenerácia, vyhladenie jemných vrások, zlepšenie textúry pokožky, eliminovanie pigmentových škvŕn. + maska podľa potreby pleti.

1. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože

Odstraňuje odumreté bunky a pripravuje kožu na príjem aktívnych látok.

2. Infúzia základných revitalizačných živín

Pomocou exkluzívnych kapsúl OXYGENEO sa čistí pleť a pri tom sa infúziou vpravujú do pleti aktívne zložky: NEO REVIVE na omladenie a proti starnutiu – okamžitý rozžarujúci účinok, NEO BRIGHT na zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti – vynikajúci bieliaci efekt.

3. Okysličenie pokožky

Jemne praskajúce bublinky CO2 vytvárajú na povrchu pleti fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky.

Už po prvom ošetrení viditeľné výsledky

Omladenie – posilnenie – okysličenie v jednom ošetrení. Vhodné pre všetky typy pleti. Ošetrením Oxygeneo dochádza k odstráneniu odumretých buniek vrchnej vrstvy pokožky, pleť je pripravená prijať aktívne látky. Rozdiel budete cítiť okamžite. Po ošetrení môžete pokračovať v každodennej činnosti.

Seasonal moisturizing treatment (cca 75 – 90 min)

55 €

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, hydratačný koncentrát, intenzívna ampulka alebo kapsula zapracovaná vyhladzujúcou pleťovou masážou za pomoci hyalurónového masážneho krému, hyalurónová maska, krém. Pri ošetrení sa do pokožky dostane dvojitá forma kyseliny hyalurónovej, ktorá dodá pokožke extra dávku vlhkosti. Intenzívne ju hydratuje a vypĺňa jemné línie a vrásky vzniknuté z dôvodu dehydratácie. Pokožka vyzerá hladšie, sviežo a vitálne.

Seasonal moisturizing treatment TriPollar (cca 75 – 90 min)

65 €

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, hydratačný koncentrát, intenzívna ampulka alebo kapsula zapracovaná prístojom TriPollar, hyalurónová maska, krém. Ošetrenie za pomoci prístroja TriPollar preniká vrstvami pokožky, ktorú zahrieva. Lokálne zahrievanie zpôsobuje jej okamžité zmršťovanie a zároveň zrýchľuje metabolizmus väzivového tkaniva, které rychlejšie vytvárajá nové kolagénové a elastínové vlákna. Vzácne rastlinné oleje, ktoré obsahuje kapsula, posilňujú prirodzenú bariéru pokožky a zachovávajú jej vlhkosť. Kmeňové bunky ruže z Čierneho lesa prirodzene stimulujú tvorbu kyseliny hyalurónovej v koži.

Mezohyal – hydratačné a omladzujúce ošetrenie

59 € / sedenie

Revitalizácia, zvýšenie tonusu, hydratácia, redukcia vrások v oblasti čela, kútikov očí, úst, v dekolte, redukcia jaziev po akné, jazvičiek a strií. Postup: vyčistenie pleti, aplikácia anestetického krému, dezinfekcia pokožky, ošetrenie dermapenom, alginátová maska na ukľudnenie pleti, aplikácia krému.

Akcia Mezohyal

4+1 zdarma

Pri kúpe 3 ošetrení získate denný krém na starostlivosť o citlivú pleť po mezoterapii. Pri kúpe 4 ošetrení získate piate ošetrenie zdarma.

Mezowhite – estetické ošetrenie pre jednotný tón pleti

49 € / sedenie

Zosvetlenie pigmentových škvŕn, zmiernenie začervenaní pleti, ukľudnenie podráždenej pleti po akné. Postup: vyčistenie pleti, aplikácia anestetického krému, dezinfekcia pokožky, ošetrenie dermapenom, alginátová maska na ukľudnenie pleti, aplikácia krému.

Akcia Mezowhite

4+1 zdarma

Pri kúpe 3 ošetrení získate denný krém pre zosvetlenie pigmentu. Pri kúpe 4 ošetrení získate piate ošetrenie zdarma.

Nohy celé (20 – 45 min)

44 €

Predkolenie/predlaktie (10 – 30 min)

26 €

Podpazušie/bikiny (10 – 20 min)

15 €

Horná pera (5 min)

6 €

Brada (5 – 10 min)

9 €

Brazílská depilácia (60 min)

53 €

Depilácia stehná

26 €

Lift laminácia (45 – 60 min)

49 €

Laminácia obočia samostatne

Lift komplet (60 – 75 min)

64 €

Laminácia obočia, farbenie, úprava

Lift set (60 – 75 min)

80 €

Laminácia obočia, farbenie, úprava + set na domácu starostlivosť – kefka na obočie, regeneračný krém s argánovým olejom na domácu starostlivosť – kefka na obočie, regeneračný krém s argánovým olejom

Lift&Lash (75 – 90 min)

80 €

Laminácia obočia, zvýraznenie a farbenie mihalníc

Lift&Lash komplet (90 – 120 min)

94 €

Laminácia obočia, farbenie, úprava, zvýraznenie a farbenie mihalníc

Lift&Lash set (90 – 120 min)

110 €

Laminácia obočia, farbenie, úprava, zvýraznenie a farbenie mihalníc + set na domácu starostlivosť – kefka na obočie, regeneračný krém s argánovým olejom

Lash Lift samostatne

30 €

Farbenie + úprava obočia

23 €

(30 min)

Farbenie obočia

10 €

(15 min)

Úprava obočia

15 €

(15 min) k ošetreniu úprava zdarma

Farbenie mihalníc

15 €

(20 min)

Farbenie mihalníc k službe

9 €

Denný make-up k ošetreniu

zdarma

(20 min, make-up, púder, líčka, špirála)

Denný make-up od vizážistky

49 €

(60 min)

Denný makeup od vizážistky + Mihalnice

59 €

(75 min)

Večerný/spoločenský make-up od vizážistky

69 €

(90 min)

Večerný/spoločenský make-up od vizážistky + Mihalnice

79 €

(120 min)

Svadobný make-up od vizážistky

od 90 €

(120 min)

Svadobný make-up od vizážistky + Mihlanice

od 100 €

(150 min)

Hĺbkové čistenie pleti

Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, hĺbkové čistenie, sťahujúca maska, krém podľa potreby pleti.

Kompletné ošetrenie pleti

Povrchové čistenie, peeling, hĺbkové čistenie, maska, masáž, maska.
Kompletná strarostlivosť v jednom ošetrení. Pleť prejde očistou v podobe hĺbkového ošetrenia zakončeným maskou a následne ju rozmaznáme masážou a maskou podľa potreby pleti.

Parafínový zábal

Parafín prehrieva, uvoľňuje, otvára póry a posilňuje krvný obeh. Jeho účinky sú teda zdravotné i estetické. Využíva sa pri chorobách pohybového aparátu, na suchú alebo na popraskanú pokožku na rukách či nohách.

HYDRO-ACTIVE

Vhodné pre suchú a dehydrovanú pleť. Pri ošetrení sa v pleti viaže obrovské množstvo vlhkosti a zvlhčuje pokožku zvnútra smerom von, vypĺňa vrásky, chráni proti strate vlhkosti, redukuje produkciu mazu a zjemňuje póry. Výsledný efekt je dokonale hydratovaná pleť, ktorá je zásobená hydratáciou na dlhú dobu a vrásky sú vyplnené.
– povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, hydratačný koncentrát, vyhladzujúca pleťová masáž s hyalurónovým masážnym krémom, hyalurónová maska, krém.

VITALITY

Vhodné pre suchú, dehydrovanú pleť, ktorá vyžaduje regeneráciu a hydratáciu.
Regeneračné ošetrenie podporuje prirodzenú regeneráciu pleti, poskytuje pleti viditeľnú sviežosť a jemnosť. Podporuje obnovu buniek, spomaľuje starnutie, zlepšuje odolnosť a ochranný mechanizmus pleti, účinne hydratuje pleť a vyhladzuje
vrásky. Výsledný efekt je žiarivá, pevnejšia a svieža pleť, ktorá je dokonale zregenerovaná, hydratovaná a vrásky sú vyhladené.
– povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, pleťová masáž, masáž krku a dekoltu, maska, sérum, krém.

SENSITIVE

Vhodné pre citlivú, jemnú a oslabenú pleť všetkých vekových kategórií.
Ukľudňujúce a posilňujúce ošetrenie stimuluje prirodzenú obranyschopnosť pleti a stabilizuje rovnováhu pokožky. Neobsahuje vône, farbivá, ani konzervačné látky. Upokojuje, posilňuje, hydratuje a chráni. Výsledný efekt je ukľudnená, dokonale hydratovaná pleť, citlivosť je zredukovaná a obranyschopnosť pleti vybudovaná.
– povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, pleťová masáž, masáž krku a dekoltu, maska, krém.

REGENERATION

Vhodné pre suchú, zrelú pleť s ochabnutou pleťou a vráskami.
Liftingové a spevňujúce ošetrenie zlepšuje elasticitu pleti a spevňuje pokožku. Chráni pleť pred stratou vlhkosti, hydratuje do hĺbky, redukuje tvorbu vrások a zabraňuje starnutiu pleti. Podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien. Výsledkom je žiarivá, spevnená a vyhladená pleť bez vrások.
– povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, pleťová masáž a vyhladzujúca „pressure point“ masáž, masáž krku a dekoltu, maska z morských rias, koncentráty, pleťový krém.

MULTI-REGENERATION

Vhodné pre pleť: suchú, zrelú, ochabnutú s vráskami.
Prémiová anti-aging starostlivosť. Produkty s obsahom Biolifting komplexu s najvzácnejšími ingredienciami z prírody, ako biela hľuzovka, botanická kyselina hyalurónová či hodnotné vitamíny aktivujú prirodzený regeneračný proces pleti, zvyšujú jej vlhkosť a vitalizujú jej metabolizmus.
Stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu a dlhodobo redukujú vrásky. Biolifting komplex sa podieľa na žiarivom a viditeľne liftingovom účinku, ktorý spevňuje a vyhladzuje pleť okamžite. Výsledkom je viditeľný liftingový účinok, žiarivá, okamžite spevnená a vyhladená pleť.
– povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, koncentrát aktívnych ingrediencií, liftingová pleťová masáž, masáž krku a dekoltu, bioliftingová modelačná maska, biolifting sérum, biolifting krém.