Spojte úpravu vlasov s manikúrou. Nechajte si u nás upraviť nechty počas toho, ako vám pôsobí farba alebo zábal.

Klasická manikúra (30 min.)

€ 19

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožtičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov, ošetrenia kožtičky a nechtovej platničky.

+ lakovanie

€ 6

+ lakovanie – francúzska manikúra

€ 12

Japonská manikúra (60 min.)

€ 25

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú, a to po dobu niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Modelácia nechtov (60 – 90 min.)

€ 40

Modelácia nechtov UV gélom na typy alebo na prírodné nechty. Predĺženie a vytvarovanie nechtov do požadovaného tvaru a dĺžky.

Modelácia gellak (30 – 60 min.)

€ 35

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné, lesklé.

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, čím sa stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Samostatne

€ 19

K procedúre (lak, gel, gellak)

€ 12

Doplnenie nechtov

€ 31

+ gel farba

€ 12

+ gel špička francúzska

€ 17

Masáž rúk

€ 10

Nový necht

€ 1,50

Odstránenie nechtu

€ 1,50

Služby

€ 1

+ zdobenie 1 necht

€ 1

Manikúra pre pánov

Klasická manikúra (30 min.)

€ 19

Skrátenie, prípadne úpravu tvaru nechtov, úpravau a zatlačenie nechtovej kožičky, prelešte nie nechtovej platničky, alebo prelakovanie spevňujúcim, prípadne priesvitným výživným lakom.

Japonská manikúra (60 min.)

€ 25

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa lesknú, a to až po dobu niekoľkých týždňov. Ide o typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

+ masáž rúk

10 €

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, vďaka čomu sa nechty stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Klasická manikúra

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov a ošetrení kožičku i nechtovej platničky.

Japonská manikúra

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú až niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Biznis manikúra

Kompletná rýchla manikúra pre biznis ženy. Úprava nechtov, ošetrenie nechtovej kožičky, preleštenie nechtovej platničky alebo lakovanie, či už farebné alebo výživné. Rýchla a účinná masáž rúk.

Modelácia nechtov

Modelácia nechtov UV gélom, predĺženie a vytvarovanie nechtov do požadovaného tvaru a dĺžky.

Modelácia gellak

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné a lesklé.

Objednajte sa

Zuckermandel

BeBe Hair Zuckermandel

Žižkova 9/7803
tel.: 0911 903 013
Otváracie hodiny
Po – Pia: 7:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 17:00
Nedeľa: 9:00 – 17:00
ZavolaťNavigovať Zobraziť

Twin City

BeBe Hair Twin City A

Karadžičova 2
tel.: 0903 903 011
Otváracie hodiny
Po– Pia: 7:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 17:00
Nedeľa: Zatvorené
ZavolaťNavigovať Zobraziť

Apollo BC II

BeBe Hair Apollo BC II

Prievozská 4/B
tel.: 0903 911 012
Otváracie hodiny
Po – Pia: 7:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 17:00
Nedeľa: zatvorené
Zavolať Navigovať Zobraziť