Spojte úpravu vlasov s manikúrou. Nechajte si u nás upraviť nechty počas toho, ako vám pôsobí farba alebo zábal.

Klasická manikúra (30 min)

23 €

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožtičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov, ošetrení kožtičky a nechtovej platničky.

+ lakovanie

6 €

+lakovanie – francúzska manikúra

12 €

Green lak manikúra (60 min)

29 €

Obsahuje klasickú manikúru, lakovanie green lakom, ktorý je až 84% z bio- zdrojov (zemiaky, kukurica, alebo bavlna) je 9-free, vegan a circle-free.

Detská Petite Manucurist (30 min)

9 €

Manikúra vhodná pre malé parádnice. Klasická manikúra (zatlačenie kožičky, upravenie tvaru nechtu, konečná úprava olejčekom). Lakovanie sirupovou farbou, vodou umývateľný lak.

Japonská manikúra (60 min)

27 €

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú, a to po dobu niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Modelácia nechtov (60 – 90 min)

44 €

Modelácia nechtov UV gélom na tipy alebo na prírodné nechty. Predĺženie a vytvarovanie nechtov do požadovaného tvaru a dĺžky.

Modelácia gellak (30 – 60 min)

38 €

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné, lesklé.

Manucurist vegan gellak (90 min)

39 €

Naformulované pomocou prírodných ingrediencií, napriek tomu s bohatou pigmentáciou a leskom, v tých najkrajších farbách s výdržou až do 10 dní. Veľkou výhodou je, že sa jednoducho odstránia ako normálne laky na nechty, odlakovačom.

Manucurist vegan gellak bez manikúry

19 €

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, čím sa stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Samostatne

29 €

K procedúre (lak, gel, gellak)

12 €

Doplnenie nechtov

31 €

+ gel farba

12 €

+ gel špička francúzska

17 €

Masáž rúk

10 €

Nový necht

1,50 €

Odstránenie nechtu

1,50 €

Služby

1 €

+ zdobenie 1 necht

1 €

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, vďaka čomu sa nechty stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Klasická manikúra

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov a ošetrení kožičku i nechtovej platničky.

Japonská manikúra

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú až niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Biznis manikúra

Kompletná rýchla manikúra pre biznis ženy. Úprava nechtov, ošetrenie nechtovej kožičky, preleštenie nechtovej platničky alebo lakovanie, či už farebné alebo výživné. Rýchla a účinná masáž rúk.

Modelácia nechtov

Modelácia nechtov UV gélom, predĺženie a vytvarovanie nechtov do požadovaného tvaru a dĺžky.

Modelácia gellak

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné a lesklé.

Objednajte sa

Zuckermandel

BeBe Hair Zuckermandel

Žižkova 9/7803
tel.: 0911 903 013
Otváracie hodiny
Po – Pia: 7:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 17:00
Nedeľa: 9:00 – 17:00
ZavolaťNavigovať Zobraziť

Twin City

BeBe Hair Twin City A

Karadžičova 2
tel.: 0903 903 011
Otváracie hodiny
Po– Pia: 7:00 – 20:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Nedeľa: zatvorené
ZavolaťNavigovať Zobraziť

Apollo BC II

BeBe Hair Apollo BC II

Prievozská 4/B
tel.: 0903 911 012
Otváracie hodiny
Po – Pia: 7:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 17:00
Nedeľa: zatvorené
Zavolať Navigovať Zobraziť