Spojte úpravu vlasov s manikúrou. Nechajte si u nás upraviť nechty počas toho, ako vám pôsobí farba alebo zábal.

Klasická manikúra Basic (30 min)

25 €

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožtičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov, ošetrení kožtičky a nechtovej platničky.

Klasická manikúra Basic + lakovanie

31 €

(45 min)

Klasická manikúra Basic + francúzske lakovanie

37 €

(90 min)

Klasická manikúra Basic + modelácia gellak (90 min)

40 €

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné, lesklé.

Klasická manikúra Basic + modelácia gellak s francúzskou špičkou

52 €

(120 min)

Prístrojová manikúra Expert (60 min)

30 €

Prístrojové ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožtičku a pokožku rúk. Spočíva v odstránení kožtičky, záderov a hrubej kože v okolí nechtu pomocou brúsky a nástrojov. Zaručí perfektný výsledok z hľadiska úpravy nechtu a umožní následné hĺbkové lakovanie alebo gelovanie nechtov.

Prístrojová manikúra Expert + lakovanie

36 €

(90 min)

Prístrojová manikúra Expert + francúzske lakovanie

42 €

(120 min)

Prístrojová manikúra Expert + modelácia gellak

44 €

(120 min)

Prístrojová manikúra Expert + modelácia gellak s francúzskou špičkou

56 €

Modelácia gelových nechtov Basic

59 €

(180 min)

Modelácia gelových nechtov Advanced

65 €

(210 min)

Doplnenie nechtov Basic

48 €

(150 min)

Doplnenie nechtov Advanced

55 €

(180 min)

+ francúzske špičky

10 €

Japonská manikúra (60 min)

29 €

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú, a to po dobu niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Manucurist vegan gellak

Naformulované pomocou prírodných ingrediencií, napriek tomu s bohatou pigmentáciou a leskom, v tých najkrajších farbách s výdržou až do 10 dní. Veľkou výhodou je, že sa jednoducho odstránia ako normálne laky na nechty, odlakovačom.

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, čím sa stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Samostatne

30 €

K procedúre (lak, gel, gellak)

15 €

Masáž rúk

10 €

Nový necht

1,50 €

Odstránenie nechtu

1,50 €

+ zdobenie 1 necht

od 1,50 €

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, vďaka čomu sa nechty stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Japonská manikúra

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú až niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Klasická manikúra

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov a ošetrení kožičku i nechtovej platničky.

Modelácia gellak

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné a lesklé.

Modelácia nechtov

Modelácia nechtov UV gélom, predĺženie a vytvarovanie nechtov do požadovaného tvaru a dĺžky.