Spojte úpravu vlasov s manikúrou. Nechajte si u nás upraviť nechty počas toho, ako vám pôsobí farba alebo zábal.

Klasická manikúra (30 min)

23 €

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožtičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov, ošetrení kožtičky a nechtovej platničky.

+ lakovanie

6 €

+lakovanie – francúzska manikúra

12 €

Green lak manikúra (60 min)

29 €

Obsahuje klasickú manikúru, lakovanie green lakom, ktorý je až 84% z bio- zdrojov (zemiaky, kukurica, alebo bavlna) je 9-free, vegan a circle-free.

Detská Petite Manucurist (30 min)

9 €

Manikúra vhodná pre malé parádnice. Klasická manikúra (zatlačenie kožičky, upravenie tvaru nechtu, konečná úprava olejčekom). Lakovanie sirupovou farbou, vodou umývateľný lak.

Japonská manikúra (60 min)

27 €

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú, a to po dobu niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Modelácia nechtov (60 – 90 min)

44 €

Modelácia nechtov UV gélom na tipy alebo na prírodné nechty. Predĺženie a vytvarovanie nechtov do požadovaného tvaru a dĺžky.

Modelácia gellak (30 – 60 min)

38 €

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné, lesklé.

Manucurist vegan gellak (90 min)

39 €

Naformulované pomocou prírodných ingrediencií, napriek tomu s bohatou pigmentáciou a leskom, v tých najkrajších farbách s výdržou až do 10 dní. Veľkou výhodou je, že sa jednoducho odstránia ako normálne laky na nechty, odlakovačom.

Manucurist vegan gellak bez manikúry

19 €

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, čím sa stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Samostatne

29 €

K procedúre (lak, gel, gellak)

12 €

Doplnenie nechtov

31 €

+ gel farba

12 €

+ gel špička francúzska

17 €

Masáž rúk

10 €

Nový necht

1,50 €

Odstránenie nechtu

1,50 €

Služby

1 €

+ zdobenie 1 necht

1 €

IBX Systém

Špeciálne vytvorený na ochranu nechtového lôžka. Zabezpečí lepšie priľnutie gélu, laku, aj gellaku. Pomáha pri liečbe poškodeného či slabého nechta (štiepenie, príp. úraz). Zároveň slúži na korigovanie nerovností a praskliniek na nechtoch, vďaka čomu sa nechty stávajú hladké a príjemné na dotyk. Je vhodnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si obhrýzali nechty. IBX Systém možno použiť aj na poškodené nechty na nohách.

Japonská manikúra

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa neskutočne lesknú až niekoľkých týždňov. Je to typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

Klasická manikúra

Klasické ošetrenie nechtov, starostlivosť o nechtovú kožičku a pokožku rúk. Spočíva v úprave nechtov a ošetrení kožičku i nechtovej platničky.

Modelácia gellak

Modelácia gellaku na prirodzené nechty. Súčasťou je klasická manikúra, následne sa aplikuje ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. Nechty sú krásne, pevné a lesklé.

Modelácia nechtov

Modelácia nechtov UV gélom, predĺženie a vytvarovanie nechtov do požadovaného tvaru a dĺžky.