V našom salóne dbáme o krásnu, pestovanú, vláčnu a zdravú pokožku vašich nôh s nádherne upravenými a nalakovanými nechtami. Po pedikúre u nás sa budete cítiť sebavedomé a krásne. Doprajte si luxusnú starostlivosť v podobe klasickej pedikúry, japonskej pedikúry či príjemnej SPA wellness pedikúry s klasickým lakovaním alebo gel lakom.

Klasická pedikúra

Základná klasická pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh, vyhladenie pokožky peelingom, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie, úprava a aplikácia výživného hydratačného krému.

Klasická pedikúra s lakovaním

Základná klasická pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách spolu s lakovaním. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh s rastlinnými výťažkami, vyhladenie pokožky peelingom, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie a úprava v podobe lakovania a aplikácie výživného hydratačného krému.

Klasická pedikúra s gellakom

Klasická pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách s gellakom. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh s rastlinnými výťažkami, vyhladenie pokožky peelingom, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie, úprava, gellak a aplikácia výživného hydratačného krému.

Biznis pedikúra

Biznis pedikúra zahŕňa relaxačný bublinkový soľný kúpeľ na zmäkčenie kože, zmäkčujúci zábal a odstránenie stvrdnutej kože, úpravu nechtovej kožtičky a nechtov, hydratačnú masku na odstránenie nečistôt a toxínov z pokožky a hydratačný krém s olejčekom na regeneráciu pokožky.

Japonská pedikúra

Japonská pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh, vyhladenie pokožky peelingom, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie, úprava, ošetrenie povrchu prirodzených nechtov pomocou prípravkov z včelieho vosku. Táto procedúra dodá vašim nechtom zdravý prirodzený lesk, potrebné minerály a vitamíny, zároveň prekrví nechtové lôžka a zabezpečí zdravý rast nechtov. Na záver sa aplikuje výživný hydratačný krém, po ktorom budú vaše nohy pôsobiť zdravo, prirodzene a krásne.

Klasická pedikúra Expert (60 min)

42 €

Základná klasická pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh, vyhladenie pokožky peelingom, aplikácia hydratačnej masky na nohy, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie a úprava, aplikácia výživného hydratačného krému.

Klasická pedikúra Expert s lakovaním (75 min)

52 €

Základná klasická pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách spolu s lakovaním. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh s rastlinnými výťažkami, vyhladenie pokožky peelingom, aplikácia hydratačnej masky na nohy, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie a úprava, lakovanie, aplikácia výživného hydratačného krému.

Klasická pedikúra Expert s francúzskym lakovaním

60 €

(90 min)

Klasická pedikúra Expert + gellak (120 min)

63 €

Klasická pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách s gellakom. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh s rastlinnými výťažkami, vyhladenie pokožky peelingom, aplikácia hydratačnej masky na nohy, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie a úprava, gellak, aplikácia výživného hydratačného krému.

Klasická pedikúra Expert + gellak francúzska špička

74 €

(150 min)

SPA luxusná wellness pedikúra (75 min)

63 €

SPA pedikúra je maximálne rozmaznávanie vašich nôh, ktorého súčasťou je kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách. Procedúra zahŕňa upokojujúci kúpeľ nôh s vlastným výberom aromaoleja, vyhladenie pokožky špeciálnym peelingom (morská soľ, kryštáliky cukrovej trstiny), aplikácia hydratačnej masky na nohy, úpravu a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie a úpravu, lakovanie výživným lakom/preleštenie nechtov, masáž teplým kokosovým olejom a aplikáciu luxusného výživného hydratačného krému.

Japonská pedikúra (60 min)

50 €

Japonská pedikúra obsahuje kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách. Súčasťou ošetrenia je upokojujúci kúpeľ nôh, vyhladenie pokožky peelingom, aplikácia hydratačnej masky na nohy, úprava a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie a úprava, ošetrenie povrchu prirodzených nechtov pomocou prípravkov z včelieho vosku. Táto procedúra dodá vašim nechtom zdravý prirodzený lesk, potrebné minerály a vitamíny a zároveň prekrví nechtové lôžka, zabezpečí zdravý rast nechtov. Na záver sa aplikuje výživný hydratačný krém, po ktorom sa vaše nohy budú ešte viac lesknúť a budú pôsobiť zdravo, prirodzene a krásne.

Gellak bez pedikúry (30 min)

39 €

Dezinfekcia chodidiel, nanesenie gellaku.

Lakovanie bez pedikúry (15 – 20 min)

12 €

Dezinfekcia chodidiel, nanesenie laku.

Odstránenie laku/gellaku/gélu

Od 5 €/10 €/15 €

mimo pedi (5 – 30 min)

Hydratačný zábal na nohy

7 €

Masáž nôh (15 min)

15 €

Zdobenie 1 necht

1,50 €

+ nechtová protetika

od 5 €

1 necht / mozol