Zregenerujte telo i ducha.

Príďte zažiť niektorú z našich služieb

Naše služby pre pánov sú navrhnuté tak, aby spĺňali špeciálne potreby našich mužských zákazníkov.

Bez produktov testovaných na zvieratách

Odborná starostlivosť o vlasy

Profesionálne nástroje

Dôraz na individuálny prístup

Pánsky strih strojček bez umytia

15 €

Pánsky strih strojček s umytím

18 €

Strih pánsky Express

23 €

Celkový strih bez umytia, styling.

Strih pánsky Normal

26 €

Celkový strih, umytie, sušenie, styling.

+ brada malá/veľká

3 €/6 €

+ ampulka Tea Tree

6 €

Doplnok pri umytí, doplnok ku ktorémukoľvek strihu s umytím. Vyskúšajte unikátnu kombináciu prísad Tea tree, ktorá zabezpečí zdravý rast a regeneráciu vašich vlasov a poskytne jedinečný zážitok vašim zmyslom. Na výber z druhov: Tea tree special, Lavender Mint, Lemon Sage.

+ masáž vlasovej pokožky

5 €

Klasická manikúra Basic (30 min)

25 €

Skrátenie, prípadne úprava tvaru nechtov, zatlačenie nechtovej kožičky, preleštenie nechtovej platničky, alebo prelakovanie spevňujúcim, prípadne priesvitným výživným lakom.

Prístrojová manikúra Expert (45 min)

30 €

Prístrojové ošetrenie nechtov , starostlivosť o nechtovú kožtičku a pokožku rúk. Spočíva v odstránení kožtičky, záderov, a hrubej kože v okolí nechtu pomocou brúsky a nástrojov. Zaručí perfektný výsledok z hľadiska úpravy nechtu, a umožní následné hĺbkové lakovanie alebo gelovanie nechtov.

Japonská manikúra (45 min)

29 €

Obsahuje dvojkrokové ošetrenie nechtovej platničky japonskou pastou a leštiacim púdrom. Nechty sa lesknú, a to až po dobu niekoľkých týždňov. Ide o typ manikúry s najdlhším efektom. Súčasťou je klasická manikúra.

+ masáž rúk

10 €

Klasická pedikúra Expert (60 min)

38 €

Skrátenie, prípadne úprava tvaru nechtov, zatlačenie nechtovej kožičky, preleštenie nechtovej platničky, alebo prelakovanie spevňujúcim, prípadne priesvitným výživným lakom.

SPA luxusná wellness pedikúra (75 min)

59 €

SPA pedikúra je maximálne rozmaznávanie vašich nôh, ktorého súčasťou je kompletné ošetrenie chodidiel a nechtov na nohách. Procedúra zahŕňa upokojujúci kúpeľ nôh s vlastným výberom aromaoleja, vyhladenie pokožky špeciálnym peelingom (morská soľ, kryštáliky cukrovej trstiny), úpravu a skrátenie nechtov, odstránenie prebytočnej kože, konečné ošetrenie a úpravu, lakovanie výživným lakom/preleštenie nechtov, masáž teplým kokosovým olejom a aplikáciu luxusného výživného hydratačného krému.

+ masáž nôh (15 min)

13 €

+ reflexná masáž nôh

25 €

+ hydratačný zábal na nohy

7 €

Pure man (cca 60 min)

62 €

Hĺbkové čistenie. Povrchové čistenie, tonizácia, enzymatický peeling, hĺbkové čistenie, sťahujúca maska, krém podľa typu pleti.

+ sérum podľa typu pleti

10 €

Complete man’s treatment (cca 120 min.)

88 €

Kompletná starostlivosť pre náročného muža. V jednom ošetrení prejde pleť očistou v podobe hĺbkového ošetrenia, ktoré je zakončené vyživujúcou maskou. Následne pleť rozmaznáme masážou a maskou podľa typu pleti. - povrchové čistenie, peeling, hĺbkové čistenie, maska, masáž

Úprava obočia (15 min)

10 €

Ku všetkým druhom ošetrenia máte úpravu zdarma.

Pánska depilácia

Chrbát/hrudník (20 – 45 min)

29 €

Pánske nohy celé (30 – 45 min)

46 €

Ramená/kríže (20 – 45 min)

19 €

Parafínový zábal (k ošetreniu)

Od 7 €

Parafín prehrieva, uvoľňuje, otvára póry a posilňuje krvný obeh. Jeho účinky sú teda zdravotné i estetické. Využíva sa pri chorobách pohybového aparátu, na suchú alebo popraskanú pokožku na rukách či nohách.

Parafínový zábal samostatne (30 min)

15 €

OxyGeneo

OxyGeneo okysličenie pleti (tvár)

59 €

Okysličenie a vypnutie pleti vašu tvár nielen omladí, ale aj dôkladne zregeneruje. Táto jedinečná technika vyhladí vaše vrásky, zlepší textúru pokožky a eliminuje pigmentové škvrny. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože, infúzie základných revitalizačných živín, okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra, maska podľa potreby pleti.

OxyGeneo komplet (tvár, krk, dekolt, ruky)

79 €

Okysličenie a vypnutie pleti vašu pokožku nielen omladí, ale aj dôkladne zregeneruje. Táto jedinečná technika vyhladí vaše vrásky, zlepší textúru pokožky a eliminuje pigmentové škvrny. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože, infúzie základných revitalizačných živín, okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra, maska podľa potreby pleti.

1. Exfoliácia vonkajšej vrstvy kože

Odstraňuje odumreté bunky a pripravuje kožu na príjem aktívnych látok.

2. Infúzia základných revitalizačných živín

Pomocou exkluzívnych kapsúl OxyGeneo sa pleť čistí a infúziou sa do pleti vpravujú aktívne zložky: SÉRUM NEO REVIVE pre omladenie a proti starnutiu – okamžitý rozžarujúci účinok, SÉRUM NEO BRIGHT pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti – vynikajúci bieliaci efekt, SÉRUM NA OKYSLIČENIE POKOŽKY – jemne praskajúce bublinky CO2 vytvárajú na povrchu pleti fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, vďaka čomu sa zvyšuje kapilárny prietok a zrýchľuje metabolizmus pokožky. Omladenie, posilnenie a okysličenie sú viditeľné už po prvom ošetrení. Vhodné pre všetky typy pleti. Ošetrením OxyGeneo dochádza k odstráneniu odumretých buniek vrchnej vrstvy pokožky a pleť je pripravená prijať aktívne látky. Rozdiel budete cítiť okamžite. Po ošetrení môžete pokračovať v každodennej činnosti.

Permanentné kučery pre pánov

od 90 €

  Dostupné vo všetkých pobočkách

  Kaderníctvo pre pánov

  Vysoké nároky a štýly modernej generácie si vyžadujú kvalitné produkty a špeciálnu starostlivosť. V BeBe Hair používame jednotku medzi profesionálnymi kaderníckymi značkami v oblasti starostlivosti o pánskych zákazníkov – Paul Mitchell.

  Dostupné iba v pobočke Zuckermandel

  Kozmetika pre pánov

  Novinkou v našej ponuke sú kozmetické procedúry s využitím exkluzívnej prírodnej kozmetiky Annemarie Börlind, ktorá je vyrábaná zo surovín z certifikovaného organického poľnohospodárstva alebo z voľnej prírody. Výnimočne kvalitné produkty čisto rastlinného pôvodu neobsahujú žiadne škodlivé látky, chlór, ropné deriváty, ani silikóny.

  Dostupné v pobočkách Apollo a Zuckermandel

  Manikúra pre pánov

  Spojte úpravu vlasov s klasickou alebo japonskou manikúrou. Nechajte si u nás upraviť nechty.

  Dostupné iba v pobočke Zuckermandel

  Pedikúra pre pánov

  V našom salóne dbáme o krásnu, pestovanú, vláčnu a zdravú pokožku vašich nôh. Doprajte si luxusnú starostlivosť v podobe klasickej pedikúry, japonskej pedikúry či príjemnej SPA wellness pedikúry.