Skip to main content
0

Začneme tak klasicky, aká je tvoja každodenná beauty rutina?

Moja každodenná beauty rutina začína určite dôkladným vyčistením pleti, následne na pleť nanášam séra od kozmetiky Annemarie Borlind, vždy počkám kým sa sérum krásne vpije do pokožky a vypne pleť 🙂 Potom si nanesiem krém pod oči a ako posledný krok nanášam hydratačný krém taktiež od tej istej značky ako sérum a očný krém od Annemarie Borlind 🙂

Máš krásne lesklé vlasy, bolo to tak vždy?

Vždy to tak nebolo 🙂 Veľa som experimentovala s farbami asi ako každá jedna žena, ale odkedy navštevujem salón Bebe hair moje vlasy sa rýchlo dali dokopy a som za to nesmierne vďačná.

Prezradíš nám, ktoré služby a procedúry najviac využívaš v Bebe hair a prečo?

Najviac využívam v Bebe hair kozmetiku, pedikúru a kaderníctvo. So všetkými procedúrami som maximálne spokojná kvôli dokonalému prístupu, profesionalite a hlavne aj kvôli kvalitným produktom.

Keby si si mala vybrať len jeden produkt z našich salónov, ktorý by to bol?

Je veľmi ťažké vybrať si len jeden, ale asi šampón a kondicionér od Paul Mitchell Clean beauty Hydrate.

Ako sa staráš o svoju postavu, ako často cvičíš a ktoré druhy športu preferuješ?

O svoju postavu sa starám popravde každý deň, snažím sa nájsť si čas na nejakú aktivitu, či už fitness centrum alebo korčule, to naozaj milujem.

Ako si predstavuješ tvoj ideálny deň?

Ideálny deň si predstavujem buď so svojou rodinou alebo priateľmi, proste s ľuďmi, na ktorých mi záleží a rada s nimi trávim čas a na mieste mi nezáleží.

A teraz tak dovolenkovo, chystáš sa niekam v lete na zaslúženú dovolenku?

Určite by som chcela navštíviť pár miest a ako hovorievam v živote musí byť rovnováha a preto by som určite chcela absolvovať dva typy dovoleniek oddychovú a poznávaciu.

A posledná otázka, čo by si odporučila ženám, ktoré čítajú náš blog, ako sa starať o svoje mentálne zdravie, aby sa človek cítil šťastný a spokojný?

Táto otázka ma naozaj veľmi potešila pretože nie je nič dôležitejšie ako milovať samú seba a prijať sa takú aká naozaj som. Vnútorné šťastie a pokoj je veľmi dôležité pre spokojný život. Ja napríklad rada meditujem a pozerám motivačné videá a ľudí, ktorí mi vždy niečo pozitívne do života prinesú, ale aj tak je na všetko odpoveď LÁSKA. Úžasné na živote je to, že môžeme mať všetko, čo si zaumienime. Dôležité je pozitívne myslenie a ľudia, ktorých si vyberáme do života.